Українське Державне Підприємство Поштового Зв`язку
На головну сторінку Електронна пошта Мапа сайту
З представниками «Укрпошти»

Здавалося Новорічні свята промайнули, знову почалися заняття в школі, та ніколи не знаєш, що на тебе чекає попереду, і ось свято прийшло в оселю Артема Карася з Бобрівника. Дід Мороз разом з представниками УДППЗ «Укрпошта» та начальником ВПЗ «Бобрівник» також завітали в гості. Не можна передати словами радість та водночас розгубленість хлопця, який зустрів на порозі несподіваних гостей. Лише після міцного потиску руки Дідуся Артем переконався, що це не сон, з превеликою радістю розповідав своєму гостю про себе, свою родину, друзів, оцінки в школі та навіть заспівав колядку « Син Божий народився».
Дід Мороз у відповідь подякував за привітання та відкрив свій чарівний мішок з подарунками, про які Артем так мріяв. І ось у руках у хлопця планшет, про нього хлопчик писав у листі до Дідуся Мороза.
Від усієї душі подякувавши дідусеві та працівникам поштового відділення, які приймали не останню участь у цьому, і доставили листа у Казкову резиденцію в потрібний термін, маленький Артем із впевненістю промовив: «Мрії здійснюються, не соромтесь розповідати про своє найпотаємніше!

© 2002-2008, Укрпошта
Дизайн: НАІР
Розробка: Віадук-Телеком