Українське Державне Підприємство Поштового Зв`язку
На головну сторінку Електронна пошта Мапа сайту
ДО ВІДОМА ОТРИМУВАЧІВ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

З липня у першого заступника голови райдержадміністрації від­булася нарада з питань надання адміністративних послуг суб'єктам звернення через відділення «Укрпошта».
Відповідно до ЗаконуУкраїни«Про адміністративні послуги»,з метою створення зручних і сприятливих умов під час отримання послуг громадянами, суб'єктами господарювання, розпорядженням голо­ви райдержадміністрації від 12.04.2013 р. створений Центр надан­ня адміністративних послуг при Карлівській райдержадміністрації, який надаватиме адміністративні послуги у форматі«єдиного вікна».

З метою виконання державного проекту «Адміністративні послу­га: спрощений доступ» запроваджується надання адміністративних послуг через Карлівське відділення Полтавської дирекції УДППЗ «Укрпошта». На першому етапі (до кінця липня 2013 року) очікуєть­ся підключення до проекту чотирьох поштових відділень, зокрема: двох у м. Карлівка (центральне по пров. Спартака, 4 і №4 по вул. Ле­ніна, 107) та у селах Ланна, Попівка. На другому етапі - до 1 листо­пада поточного року - до проекту будуть залучені всі поштові відді­лення у районі.

Через пошту надаватимуться адміністративні послуги структур­них підрозділів райдержадміністрації та місцевих органів територіальних органів виконавчої влади. Детальніше з даною інформацією громадяни району можуть ознайомитися на веб - сторінці райдер­жадміністрації http://www.adm-pl.gov.ua/karlivka у рубриці «Адмінпослуги поштою».


© 2002-2008, Укрпошта
Дизайн: НАІР
Розробка: Віадук-Телеком