Українське Державне Підприємство Поштового Зв`язку
На головну сторінку Електронна пошта Мапа сайту
Укрпошта обирає кращу поштову марку України 2014 року разом з Вами!

З 19 січня 2015 року Укрпошта запрошує всіх взяти участь у щорічному національному конкурсі «Краща поштова марка України 2014». Охочі віддати свої голоси за найкращі українські марки мають надіслати до 19 березня 2015 року рекомендованого листа з пропозиціями щодо трьох найкращих, на їхню думку, марок, випущених Укрпоштою впродовж 2014 року.


Умови конкурсу на обрання кращої поштової марки дуже прості: достатньо заповнити анкету, попередньо визначившись з марками-номінантами на І, ІІ та ІІІ призові місця. З анкетою та переліком усіх марок, які побачили світ у 2014 році та беруть участь у конкурсі, можна ознайомитись тут >>>
. Обравши найдостойніших претендентів, надішліть рекомендований лист із позначкою «Конкурс «Краща поштова марка України 2014» на адресу: Відділ реалізації філателістичної продукції УДППЗ «Укрпошта», вул. Хрещатик, 22, м. Київ, 01001.

Керівник Укрпошти Ігор Ткачук переконаний, що поціновувачі марок повинні дуже відповідально поставитись до вибору марки. «Необхідно звертати увагу не лише на естетичну складову та дизайнерське рішення поштових мініатюр, але й на змістовність і актуальність їх сюжетного наповнення. Марки, що переможуть у цьому конкурсі, презентуватимуть Україну й на міжнародній арені», – відмічає очільник Укрпошти.

Переможців конкурсу оголосять до кінця березня 2015 року: ними стануть три поштові марки (блоки, аркуші), які наберуть найбільшу кількість балів від учасників конкурсу. Компетентне журі здійснить підрахунок голосів, і в разі, якщо дві або більше марки наберуть однакову кількість балів, вибір буде зроблено на основі додаткового голосування журі.

Авторів трьох листів (визначених методом жеребкування), які віддадуть свої голоси за марки-переможниці, та художників, роботи яких посядуть призові місця, буде нагороджено. Гідний справжніх поціновувачів філателії приз – річна добірка вишуканих поштових марок України за 2014 рік!

З переліком поштових марок, введених в обіг у 2014 році Ви можете ознайомитися за посиланням http://issuu.com/ukrposhta/docs/plakat_2014


© 2002-2008, Укрпошта
Дизайн: НАІР
Розробка: Віадук-Телеком