Українське Державне Підприємство Поштового Зв`язку
На головну сторінку Електронна пошта Мапа сайту
Конкурси від «Укрпошти»

Відразу дві приємні місії нещодавно виконав заступник директора Кременчуцького центру поштового зв’язку №2 Полтавської дирекції УДППЗ «Укрпошта»Олександр Безима в Комсомольську. Адресою першої з них стало центральне поштове відділення. Саме тут працює ветеран праці Валентина Гончаренко, яку визнано переможницею обласного конкурсу з реалізації дитячих книжок видавництва «Ранок».
    Серед поштовиків області цей конкурс стартував на початку минулого року за ініціативою ТОВ «СКАДІ-РК». В особистому заліку реалізації Валентини Гончаренко – більше п’яти екземплярів дитячих книжечок, що є найкращим показником. Це аж ніяк не випадковість, бо, працюючи кіоскером, вона насамперед дбає про своїх споживачів. Тож культура обслуговування тут – завжди на найвищому рівні. Асортимент продукції у кіоску сягає 250 найменувань, і кожний із них має свого покупця. Валентину Гончаренко добре знають мешканці міста, адже її трудовий стаж на пошті сягає майже 50 років. У присутності колег і відвідувачів Олександр Безима привітав Валентину Гончаренко з перемогою й вручив квіти та цінний подарунок.
    Ще одну заслужену нагороду того дня отримала дев’ятирічна учениця навчально – виховного комплексу імені Л. Бугаєвської Єва Лихацька, яка стала призером Всеукраїнського конкурсу «Новорічний сюрприз». Цей проект «Укрпошта» провела спільно з компанією «АВК». У ньому взяли участь більше тисячі дітей віком від 6 до 16 років. Єва Лихацька відправила на конкурс два вироби з паперу – дракончика та рамку для фото – й отримала заохочувальні подарунки.
Віра Ількова
«Зоря Полтавщини» (№32 від 29.02.2012)
© 2002-2008, Укрпошта
Дизайн: НАІР
Розробка: Віадук-Телеком