Українське Державне Підприємство Поштового Зв`язку
На головну сторінку Електронна пошта Мапа сайту
Свято передплатника – у Вишняках

Багато хорольців уже звикли і залюбки беруть участь у днях передплатника, які щороку, і по кілька разів, проводять працівники центрального відділення поштового зв’язку Полтавської дирекції УДППЗ «Укрпошта» разом з редакціями газет. Завдяки таким акціями жителі міста отримують більш повну інформацію про запропоновані поштовиками газети і журнали, мають можливість передплатити видання, які їм найбільше подобаються, отримати разом з передплатними квитанціями призи і сувеніри.

Організовано пройшов і цьогорічний такий захід, але вперше його проведено у селі Вишняки. Такі виїзні Дні передплатника адміністрація Хорольського районного відділення вирішила зробити у поштових відділеннях населених пунктів, щоб і сільські жителі не були обділеними увагою,' тим більше, що дедалі менше газет і журналів доставляють листоноші у села.
Розповсюдження періо­дичних видань с однією із статей доходів національного оператора поштового з в'язку, - каже Т.О. Плужник, начальник центрального відділення , виступаючи перед присутні ми на святі. Можливе зменшення кількості передплатників у сільській місцевості жодним чином не залежить від волі нашою перевагою с універсальність і наявність відділень поштового зв'язку майже у кожному населеному пункті Хорольщини. Зростання обсягів наданих послуг та доходів свідчить, що конкуруємо з іншими службами, доволі успішно.
На пошту покладено важливу соціальну функцію. Листоноші єдині, хто нині доходить до кожної домівки. Наші працівники, доставляючи кореспонденцію, періодичні видання, пенсії чи соціальні допомоги, бувають практично у кожному помешканні. Для багатьох літніх людей прихід листоноші сприймається як певна розрада, можливість поспілкуватися і придбати необхідний товар, іти за яким до магазину вже не вистачає сил і здоров'я.
За ініціативи Президента України Віктора Януковича сільський голова А. А. Фесенко.
- Скажу відверто, робота пошти помітно покращилась із призначенням Таміли Олексіївни на посаду начальника. І наше відділення також набуло нового гарного іміджу, коли його очолила. Оксана Володимирівна Шевцова. Радий також за наших людей, що на пошті вони матимуть можливість отримувати цілий спектр найрізноманітніших послуг. Поштовики всебічно
сприятимуть органам влади у питанні реалізації спрощеного доступу до адміністративних послуг. А ми будемо всіляко підтримувати роботу поштового відділення, допомагаючи і поточні ремонти організувати, й інші благородні справи здійснювати для поштовиків. Відчутною також підтримкою є встановлення орендної плати для відділень поштового зв'язку у розмірі як для бюджетних організацій -1 грн. в рік. Відрадно, що пошта пропонує багато нового, адже це дуже важливо для мешканців, і особливо віддалених куточків Хорольщини, - констатував Андрій Анатолійович.
… А тим часом до поштового відділення приходили люди. Вони охоче цікавилися виданнями, де можна прочитати тривалий час не передплачувала, а коли ознайомилась з останнім номером на святі, зацікавилася і оформила квитанцію у своєї листоноші.
"Родинною" газетою стали "Вісті Хорольщини" для сім'ї вишняківців Раїси Іванівни та Сергія Григоровича Пузиків. Дружина працювала у бухгалтерії колгоспу, завжди активна у житті. Чоловік присвятив довгі роки наполегливій праці трактористом у місцевому колгоспі. Нагороджений орденом Трудової Слави, ліквідатор наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.
Члени нашої родини люблять читати "Вісті Хорольщини" від першої і до останньої сторінки. Турбують події, що відбуваються у місті, районі. Кожен, від найменшого, до найстаршого, знаходить те, що його цікавить. Для всіх районна газета має особливе значення, адже дозволяє слідкувати за громадським життям Хорольщини. А найбільше ми любимо читати статті про людей нашого району. Часто ділимося враженнями від прочитаного із чоловіком, Сергієм Григоровичем. Неподалік від нас передплачено 180 примірників. Гарний є вже старт і в нинішню передплатну компанію - 17 газет, лише у День передплатника - 10. Отак би-скрізь!
Тож хочеться найтепліші слова адресувати усім тим людям, хто прийшов на свято передплатника й оформив квитанцію, щоб отримати і далі нашу газету, та і не тільки у той день. А керівник центрального відділення запрошує й надалі брати участь у подібних акціях. Як завжди, оформити передплату можна в усіх поштових відділеннях та у листонош.
Наталія Ватуля
© 2002-2008, Укрпошта
Дизайн: НАІР
Розробка: Віадук-Телеком