Українське Державне Підприємство Поштового Зв`язку
На головну сторінку Електронна пошта Мапа сайту
Свято для односельців і листонош

Правду кажучи, приміщення Горбівського відділення поштового зв’язку було стареньким і впродовж багатьох років латаним і перелатаним. Взимку була холоднеча, влітку - темно і сиро. Виникла загроза закриття поштового відділення. Звичайно, патріоти рідного села не змогли лишатися сторонніми спостерігачами.
  З ініціативи голови Горбівської сільської ради Віталія Коротича та депутата районної ради Сергія Шишацького, за підтримки районної і місцевої влади, мешканці села розпочали збір коштів на оновлення відділення поштового зв’язку. Певні суми внесли працівники АФ «Славутич» (Анатолій Убийкін), СФГ «Прометей» (Олександр Козленко), ПАФ «Світоч» (Роман Скриль), СФГ «Фермер» (Микола Стьобайло), СФГ «Бета» (Сергій Бугаєць), ПП «Гупало» (Юрій Гупало), ПП «Лободенко» (Тарас Лободенко), одноосібники Віктор Козачков, Петро Терещенко, Любов Шенгер, Олена Дехніч, Леонід Різун, Микола Стьобайло, Микола Товченик, Сергій Калашник, Леонід Правда, Віктор Онищенко, Андрій Царьков, Микола Маляренко, Петро Мошенець, Ігор Шишацький.
  І ось роботи з оновлення відділення поштового зв’язку завершено. Аби розділити радість листонош, односельців на відкриття прибули шановані гості: директор Полтавської дирекції УДППЗ «Укрпошта» Микола Хоменко, голова районної державної адміністрації Валерій Ведмідь, голова районної ради Олександр Феденко, заступник директора ПД УДППЗ «Укрпошта» з питань маркетингу та продажу послуг Людмила Сушко, начальник ЦПЗ №2 Валентина Королькова та інші.
  Ведуча свята, заступник начальника ЦПЗ №2 Олена Некраса, говорить:
  - Сьогодні надзвичайно радісна подія – ми відкриваємо оновлене приміщення відділення поштового зв’язку у Горбах. Це відділення гідно надає споживачам поштові послуги, приймає листи, посилки, доставляє періодичні видання та при цьому ще надає великий спектр інших додаткових послуг. Нині відділення поштового зв’язку гостинно відчиняє двері для відвідувачів, милує очі і привертає увагу мешканців.
  Мабуть, немає такої людина, яка хоча б раз у житті не скористалася послугами пошти. І нинішня подія – підтвердження того, що українська пошта не стоїть на місці, вона рухається вперед, розвивається, як і наша держава.
  До присутніх зі словами привітань звернувся директор Полтавської дирекції УДППЗ «Укрпошта» Микола Хоменко.
  - Сьогодні значима подія у діяльності пошти, - говорить Микола Володимирович. – Я вперше чую, що така кількість односельців збирали гроші для свого поштового відділення, вони першими подали руку допомоги і підтримки цьому маленькому підприємству, аби зберегти його. Віднині працівникам відділення, листоношам не можна працювати неякісно. Я ж вдячний районній і місцевій владі за підтримку, щире спасибі спонсорам.
  М.В.Хоменко під оплески присутніх вручив голові Горбівської сільської ради В.В. Коротичу подяку Полтавської дирекції УДППЗ «Укрпошта», цінні подарунки начальнику, листоноші Ірині Різник, а листоношам Зої Мацюк, Ользі Михайлик, Любові Сукач, Світлані Іллін - новенькі поштові сумки.
  - Приєднуюся до теплих слів на адресу працівників Горбівського поштового відділення, - мовить голова районної державної адміністрації Валерій Ведмідь. – Бажаю листоношам, щоб ваша робота належно оплачувалася і приносила задоволення. Я впевнений, що тут буде завжди людно, тепло і зручно. Односельці отримуватимуть якісне обслуговування.
  Голова районної ради Олександр Феденко вітав присутніх з відкриттям оновленого поштового відділення.
  - Ця подія, яка сьогодні відбувається, є підтвердженням соціального партнерства з сільською громадою. Цей почин стане прикладом для всіх сільських рад, - сказав О.О.Феденко.
  Горбівський сільський голова Віталій Коротич дякував фермерам, одноосібникам, які внесли кошти в добру справу.
  - За дев’ять місяців нинішнього року відділення поштового зв’язку Горби без урахування накладних витрат має прибуток 25,3 тисяч гривень, рентабельність 25,4 відсотка, - сказала начальник ЦПЗ №2 Валентина Королькова. – Це одне з найкращих відділень в районі. Щиро вдячна голові райдержадміністрації Валерію Геннадійовичу, голові районної ради Олександру Феденку за хорошу співпрацю. Ми плануємо оновити відділення поштового зв’язку «Глобине – 3». Докладатимемо всіх зусиль, аби зробити належні умови для роботи всіх відділень, листонош.
  Дякувала сільській громаді, районній і місцевій владі за щедрий дарунок листоношам завідуюча ВПЗ Горби Ірина Різник.
  Під щирі оплески Микола Хоменко, Валерій Ведмідь, Олександр Феденко перерізали стрічку на дверях оновленого відділення поштового зв’язку.
  У рамках оголошеної УДППЗ «Укрпошта», спільно з Державним підприємством з розповсюдження періодичних видань»Преса» акції доброчинної передплати «Подаруй дитині радість читання», що триває з 1 листопада до 20 грудня, М.В.Хоменко оформив доброчинну передплату на газету «Казковий вечір» для вихованців Градизької спеціальної школи – інтернату для дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. В.Г.Ведмідь оформив передплату на обласну газету «Зоря Полтавщини» та районну газету «Зоря Придніпров’я» для Горбівської середньої школи.
Іван СОРОКОПУД.
«Зоря Придніпров’я»
© 2002-2008, Укрпошта
Дизайн: НАІР
Розробка: Віадук-Телеком