Українське Державне Підприємство Поштового Зв`язку
На головну сторінку Електронна пошта Мапа сайту
У пошти – жіноче обличчя

Передплата й доставка періодики, листів, повідомлень, грошових переказів, посилок і бандеролей, оформлення різних видів платежів, страхування – це далеко не повний перелік послуг, які надають співробітники Полтавської дирекції УДППЗ «Укрпошта», зокрема Поштамту-ЦПЗ №1. Колектив цього підрозділу підприємства об’єднує майже 1,5 тисячі поштовиків, які працюють у 198 відділеннях зв’язку, поштових цехах, дільницях і кіосках.
    Жінок у нашому колективі – переважна більшість. Через те ми й жартуємо, що у пошти – жіноче обличчя, - зазначила заступник начальника Поштамту-ЦПЗ №1 Полтавської дирекції УДППЗ «Укрпошта» Світлана Пушкар. – Загалом наш підрозділ – найбільший у структурі Полтавської дирекції. Територія його обслуговування – місто Полтава й сім районів області. До найвіддаленішого відділення поштового зв’язку, що знаходиться у Кобеляцькому районі, - близько 180 км.
    Найбільше серед співробітників Поштамту-ЦПЗ № 1 листонош – понад 700. Вони приходять, у кожному випадку долають на велосипеді, десятки кілометрів, щоб доставити у відділені села листи, вітальні листівки, свіжу пресу.
    У колективі полтавських поштовиків є добрі традиції, які передаються від покоління до покоління, тим більше, що тут працює кілька поштарських династій. Так, напередодні професійного свята, Дня зв’язку, вшановують співробітників, які працювали в галузі більше 20 років, організовують святкові вечори. Найактивніші поштовики беруть участь у конкурсі «Пані пошта», представляють Полтавщину на загальноукраїнському рівні, неодноразово здобували перемоги. А зі святами поштовики вітають одне одного, звичайно ж, листівками. Не виняток – і Міжнародний жіночий день.
    Ми також вітаємо поштарок, усіх співробітниць Полтавської дирекції УДППЗ «Укрпошта» зі святом весни, зичимо їм здоров’я, достатку, тепла в оселях і душа.
Юлія Думка-Кондратьєва
«Зоря Полтавщини» (№35-37 від 07.03.2012 р.)
© 2002-2008, Укрпошта
Дизайн: НАІР
Розробка: Віадук-Телеком