Українське Державне Підприємство Поштового Зв`язку
На головну сторінку Електронна пошта Мапа сайту
Потрібні гроші? Оформляйте кредит у відділенні «Укрпошти»

Із червня 2012 року національний поштовий оператор «Укрпошта» розпочав програму кредитування населення. Про те, в чому полягає суть програми, про її основні переваги і можливості для населення нам розповідає директор Полтавської дирекції УДППЗ «Укрпошта» Микола Хоменко.

Миколо Володимировичу, на яку суму і на який термін можна оформити кредит у відділенні «Укрпошти»?
Ви і всі бажаючі можете оформити кредит «Готівочка» на суму від однієї до 30 тисяч гривень на термін від 6 до 36 місяців. При цьому, щоб отримати кредит, не потрібно нікуди їхати – гроші видаються безпосередньо у відділеннях «Укрпошти», де відкрито спеціальні робочі місця. Зокрема, це відділення в Полтаві, Кременчуці, Решетилівці, Шишаках, Гадячі, Котельві, Чутовому, Машівці, Комсомольську, Глобиному, Лубнах, Миргороді.

Хто може оформити кредит? Чи є якісь обмеження?
Вимоги до позичальника у нас стандартні. Кредит у відділенні «Укрпошти» можуть оформити фізичні особи – громадяни України (у тому числі пенсіонери і самозайняті особи) у віці від 26 до 65 років. Щоб оформити кредит, клієнтові досить пред'явити працівнику «Укрпошти» паспорт громадянина України і довідку про присвоєння ідентифікаційного номера платника податків (картку платника податків). Пенсіонери, окрім вищезгаданих документів, також пред’являють пенсійне посвідчення.

Де можна оплатити кредит, і чи може клієнт достроково його погасити?
Ви можете оплачувати кредит у будь-якому з відділень «Укрпошти» по всій території України. Звичайно ж, у клієнта є можливість достроково погасити кредит – повністю або частково. При цьому штрафи за здійснення дострокового погашення повністю відсутні.

Скільки на сьогодні кредитів було видано в Полтаві та області?
Відділення поштового зв’язку Полтавської дирекції вже видали близько 100 кредитів на суму понад 700 тис. грн.

У яких ще містах можна оформити кредит у відділеннях «Укрпошти»?
На сьогодні налічується майже 600 поштових відділень по всій території України, які надають клієнтам послуги кредитування.

Чому в якості партнера для програми кредитування був вибраний саме Дельта Банк?
Наші установи в чомусь схожі. Тому в якості стратегічного партнера «Укрпошта» й вибрала «Дельта Банк», який є інноваційним банком, який впроваджує передові технології. «Укрпошта» теж стає сучаснішим, прогресивнішим підприємством. Ми впровадили і продовжуємо впроваджувати низку нововведень, покликаних зробити життя наших громадян комфортнішим. Одним з таких нововведень стала програма кредитування, а «Дельта Банк» є експертом споживчого кредитування, тобто видає і супроводжує кредити професійно.

Як вам вдалося перетворити поштовиків на «банкірів»?
На етапі запуску проекту і в подальшому, коли ми налагоджували і модернізовували процеси, в цьому нам дуже допомагали представники банку. Менеджери нашого партнера допомагали працівникам «Укрпошти» шліфувати навички продажів нового для нас продукту. У відділеннях зв'язку перебували співробітники Дельта Банку, які на практиці показували, як треба залучати клієнта і працювати з ним. Завдяки цій роботі співробітники відділень досить швидко розпочали самостійно здійснювати консультування, складання заявок і безпосередню видачу кредитів.

Дякуємо за змістовну інформацію щодо кредитів «Готівочка». Скажіть, будь ласка, які ще нетрадиційні для поштової галузі послуги можна отримати сьогодні у відділеннях Полтавської дирекції?
Серед послуг, які активно впроваджуються та якими Ви вже можете скористатися в об‘єктах поштового зв‘язку, - і розміщення та доставка рекламних матеріалів від «Укрпошти», «Єдиний електронний квиток», «Кур’єрська доставка від Укрпошти!» та багато інших.

Миколо Володимировичу, розкажіть детальніше про ці послуги
Полтавська дирекція Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта» пропонує скористатися послугою «Кур’єрська доставка».
Це найкращий спосіб доставити будь-які предмети (речі) в найкоротші терміни! Приймання та вручення відправлень як фізичним, так і юридичним особам здійснює кур’єр.
Крім того, на замовлення клієнтів кур’єр може доставити на домашню адресу або в офіс поштові відправлення, надійшли для доставки у звичайному порядку чи, навпаки, забрати їх з дому чи офісу та відправити за призначенням. Це значно зекономить час та гроші клієнта.
Споживач може замовити послугу як в об’єктах поштового зв’язку, так і оформивши он-лайн замовлення на корпоративному сайті Укрпошти, або зателефонувавши на гарячу лінію.

Також представники супермаркетів, банківських установ, рекламних і страхових агенцій, приватні підприємці та всі без винятку бажаючі можуть скористатися зручним способом безадресної доставки рекламної та/або інформаційної продукції в абонентські поштові скриньки області, через операційні вікна відділень поштового зв’язку та замовити розміщення різних рекламних матеріалів (плакатів, листівок, наклейок, буклетів, тощо) у всіх відділеннях області . Це означає, що в кожен двір, у кожну квартиру можна донести інформацію про послуги, розпродажі, акції, депозити, кредити, знижки, спеціальні пропозиції, новинки тощо.
Основними перевагами безадресного розповсюдження та розміщення реклами на пошті є:
- низька вартість;
- охоплення широкого кола потенційних споживачів;
- можливість визначення територіальної цільової аудиторії;
- отримання максимального ефекту від проведення рекламної кампанії.
Послуга надається на підставі укладеного договору між замовником та Полтавською дирекцією УДППЗ «Укрпошта».

Ще «Укрпошта» уже кілька років надає послуги із замовлення перевезення пасажирів залізничним та авіатранспортом. Завдяки розгалуженій мережі Укрпошти сільські жителі вперше мають можливість замовити квиток на транспорт навіть у найвіддаленішому куточку країни.
Придбати «Єдиний електронний квиток» споживачі можуть у кожному відділенні поштового зв’язку. Після оплати вартості послуги оператор поштового відділення роздруковує клієнту бланк-замовлення (з кодом), в якому зазначаються всі реквізити поїздки. Для заміни зазначеного роздрукованого коду на проїзний документ (квиток), пасажир у будь-який час до відправлення транспортного засобу звертається до каси Укрзалізниці, де зможе без черги та додаткової оплати обміняти таке замовлення на проїзний документ (квиток).
Замовлення на авіаперевезення є проїзним документом, тому не потребує подальшої заміни в касі.
Замовлення на авіа- та залізничне перевезення можна анулювати також у поштовому відділенні впродовж однієї години з моменту оплати послуги без утримання комісії.

Дуже цікава інформація для нас як споживачів. Дякуємо Вам, Миколо Володимировичу!
Бажаємо Вам професійного успіху, втілення цікавих ідей та невтомного творчого пошуку.

Дякую!
«Село полтавське»
№47 від 22.11.2012
___________________
«Полтавський вісник»
№47 від 23.11.2012 р.
© 2002-2008, Укрпошта
Дизайн: НАІР
Розробка: Віадук-Телеком