Українське Державне Підприємство Поштового Зв`язку
На головну сторінку Електронна пошта Мапа сайту
Це добрі друзі «Вістей»!

НЕЩОДАВНО у Розсошенському пошто­вому відділенні зв'язку, що обслуговує близько трьох з половиною тисяч дворів у Розсошенцях та Ґорбанівці, відбувся. День передплатника, який організували добрі друзі "Вістей" — начальник поштового, відділення Тетяна Делія та її заступник Юлія Ніколенко. Ці молоді та енергійні жінки у всьому підтримують нашу ре­дакцію та завжди готові до співпраці.
Звичайно, наша особлива вдячність ад­ресована листоношам відділення, на чиї плечі лягає увесь тягар оформлення перед­плати та розповсюдження газети у найвіддаленіші куточки населених пунктів, — Наталії Клименко, Марині Устименко, Лілії Жадан, Вірі Стадник та Марії Супруненко.
На пошті у Розсошенцях завжди повно відвідувачів, особливо,, коли підходить час передплатної кампанії. Крім того, у відділенні можна придбати товари першої необхідності, включаючи продукти харчуван­ня, засоби гігієни, І навіть тепле робоче взут­тя, а також передплатити улюблену газету "Вісті". Завдяки дружному жіночому колекти­ву поштовиків, свіжі номери газети завжди потрапляють до осель наших дорогих чи­тачів. За це вам, шановні, доземний уклін.
Юлія Шабля «Вісті»
© 2002-2008, Укрпошта
Дизайн: НАІР
Розробка: Віадук-Телеком