Українське Державне Підприємство Поштового Зв`язку
На головну сторінку Електронна пошта Мапа сайту
Прес-реліз

«Ефективність та динамічність – шлях до якості. Починай з себе!».

Невід’ємним елементом реалізації стратегії Укрпошти є проведення іміджевих заходів. Упродовж минулого року працівники Рівненської дирекції активно налагоджували комунікативні зв’язки із споживачами. Було проведено чимало соціологічних опитувань: щодо послуг поштового зв’язку, щодо якості обслуговування пересувними відділеннями поштового зв’язку, щодо послуги «Електронний квиток» та інших поштових послуг. У рамках відзначення державних свят поштовики організовували виносну торгівлю, брали участь у ярмарках, торгових, шкільних та філателістичних виставках.
Поштовики Рівненщини у своїй роботі керуються принципом ефективності, що є одним із ключових слів минулорічного гасла. Поштова справа вимагає значних творчих умінь – генерувати нові ідеї, знаходити альтернативні шляхи рішення проблем, а також популяризувати поштові послуги серед населення. У 2009 р. проводилися творчі конкурси: «Гідні умови праці як основа достойного життя», «Права клієнта як аспект прав людини», «Мальовнича Україна очима талановитої молоді», «Напиши листа і розкажи, чому важливо говорити про СНІД і захищати від нього один одного», конкурс дитячих малюнків «Поштарики Діда Мороза». Найбільш резонансними подіями можна назвати заходи до Дня передплатника, акції «Кур’єрська доставка», «Єдиний електронний квиток» та «Ліки на замовлення».
Партнерські стосунки між зв’язківцями Рівненщини та видавцями місцевих газет дають позитивні результати. Проводяться наради, зустрічі, де обговорюються такі наболілі питання, як вчасна доставка до споживача періодики, стан абонентського господарства, організовуються спільні масові заходи. Святкові заходи з нагоди Дня передплатника проводились в кожному центрі, районі, в більшості сільських та міських відділень поштового зв’язку.
Аналіз розповсюдження періодичних видань за передплатою свідчить, що впродовж останніх п’яти років передплатні тиражі мають тенденцію до зростання незалежно від змін у тарифній політиці. Передплатна компанія на 2010 рік була проведена успішно.
Обласний конкурс краси, чарівності, професійної майстерності «Пані пошта Рівненщини-2009» сприяв підвищенню престижу поштових професій, відродженню інтересу і поваги до роботи поштарів. Конкурс подарував чимало приємних хвилин, вкотре довів , що в поштовому зв’язку працюють справжні професіонали, талановиті жінки.
Для підвищення якості надання послуг в дирекції традиційно щомісячно проходять виробничі селекторні наради «День якості» за участю керівного складу дирекції, фахівців виробничих підрозділів та начальників відділень поштового зв’язку. Під час наради працівники діляться досвідом, маючи хороші результати роботи та надають пояснення у випадках невиконання планових завдань та виявлених порушень технології надання послуг.
Аби зацікавити споживача, привернути його увагу відбулась спільна нарада-зустріч представників дирекції та активістів Рівненського обласного товариства Асоціації філателістів України. Також в дирекції відбулась зустріч з Головою Ревізійної комісії асоціації філателістів України, де обговорювались організаційні питання реалізації спецпроекту «70-річчя утворення західних областей України: історія, події та особистості». Це сприяло залученню нових клієнтів, збільшенню доходів від реалізації філателістичної продукції.
Під час святкування 70 річниці з дня заснування Рівненської області відбулася церемонія спеціального погашення немаркованого художнього конверту, присвяченого знаменній події.
Всі ці та інші заходи дають змогу впевнено констатувати: гасло Укрпошти-2009 «Ефективність та динамічність – шлях до якості. Починай з себе!» та практика поштовиків дирекції не існують окремо. Ефективність та динамічність - основні принципи роботи Рівненських поштовиків. Головне завдання кожного – спрямувати зусилля на забезпечення систематичного виконання показників фінансового плану з щорічною динамікою росту, підвищення якості надання послуг та збільшення їх кількості. За щомісячне виконання та перевиконання планових завдань начальники відділень поштового зв’язку щорічно, починаючи з 2007 року, нагороджуються грамотами та подяками дирекції. У 2009 році нагороджено 216 начальників. За результатами роботи всім працівникам дирекції премія виплачується з 2000 року. Систематична, щомісячна виплата премії посилює мотивацію до високопродуктивної праці, спонукає до збільшення одержаних доходів.

© 2002-2008, Укрпошта
Дизайн: НАІР
Розробка: Віадук-Телеком