Українське Державне Підприємство Поштового Зв`язку
На головну сторінку Електронна пошта Мапа сайту
Укрпоштою та Фондом «Повернись живим» розпочато проект «Напиши солдату»
04/14/2015

10 квітня 2015 р. Київська обласна дирекція УДППЗ «Укрпошта» та Міжнародний благодійний фонд підтримки армії «Повернись живим» презентували спільний проект «Напиши солдату», який стартував у перших числах квітня.

Відвідувачам мережі відділень Укрпошти в Київській області пропонують придбати листівки, створені спеціально для проекту, і надіслати їх воїнам – учасникам антитерористичної операції на Сході України. На кошти, зібрані з продажу листівок, Міжнародний благодійний фонд «Повернись живим» придбає реанімобіль для АТО.

«Укрпошта як національний оператор поштового зв'язку багаторазово брали участь в акціях, метою яких є підтримка українського війська, а також постраждалих мешканців Донбасу, – зазначив в. о. генерального директора УДППЗ «Укрпошта» Ігор Ткачук. – Наша чергова ініціатива, організована спільно з благодійним фондом «Повернись живим», має на меті забезпечити військових в зоні АТО медичним обладнанням, що може порятувати десятки, а то й сотні життів».

Вартість однієї благодійної листівки – 10 грн. Тираж – 28 тисяч примірників. Придбану листівку можна підписати і відправити воїну. У разі якщо відправник не знатиме, кому й куди адресувати листівку, Укрпошта просто передасть її фонду «Повернись живим», а волонтери вкладуть в одну з передач до зони АТО. Таким чином кожна листівка обов’язково знайде свого героя.

Представники благодійного фонду «Повернись живим» переконують, що абсолютно всі кошті, які надійдуть на рахунок фонду від продажу листівок, будуть витрачені на закупівлю реанімобіля. Усі зусилля спрямовані на допомогу військовим, які виконують найскладніші завдання і перебувають у зоні максимального ризику.

На сьогоднішній день географія проекту – Броварський район Київської області. У планах організаторів поширити проект «Напиши солдату» по всій Україні.

«Суть нашого проекту – це збір благодійних внесків і, водночас, можливість надіслати через поштову мережу щирі слова підтримки та вдячності українським військовим, – розповів директор Київської обласної дирекції УДППЗ «Укрпошта» Іван Турчак. – Із 1 квітня у Броварському районі Київської області, а з травня – по всій області кожен бажаючий може зробити благодійний внесок, придбавши одну з трьох унікальних листівок».

На листівках організатори проекту зобразили те, що солдати на фронті вважають оберегами: відбитки дитячих рук, сплетений жовто-блакитний браслет і традиційну вишивку. На думку волонтерів, руки, які створюють такі обереги, символізують обійми, підтримку та надійний тил.

Проект став можливим завдяки підприємцю Владиславу Калініченку, який запропонував Укрпошті та фонду розпочати співпрацю, а також оплатив друк листівок.

© 2002-2008, Укрпошта
Дизайн: НАІР
Розробка: Віадук-Телеком