Українське Державне Підприємство Поштового Зв`язку
На головну сторінку Електронна пошта Мапа сайту
Загальна інформаціяМісцезнаходження підприємства : 46000, м. Тернопіль, вул. В. Чорновола, 1

За даними ДАТО, постійне поштове обслуговування у м. Тернопіль організовано на початку 17 ст. Листи, посилки та інші відправлення тоді перевозили спеціальні запряжені курсори – посланці на конях, оплата залежала від обсягу та відстані. Стара кінна пошта з конюшнями діяла у Тернополі на розі сучасного бульвару Т.Шевченка і вул. В.Чорновола. Наприкінці 19 ст. в наріжному будинку навпроти почала діяти нова тоді модерна пошта, яка функціонувала там до спорудження нового поштамту.
Тернопільська дирекція УДППЗ "Укрпошта" філія Українського державного підприємства поштового зв’язку "Укрпошта", створена у листопаді 1994 року.
Поштова мережа Тернопільської дирекції УДППЗ "Укрпошта" складається з Головної структурної одиниці, 5 центрів поштового зв’язку, цеху оброблення пошти, цеху перевезення пошти, 12 цехів обслуговування споживачів, 68 - міських відділень поштового зв’язку, 387 – сільських відділень поштового зв’язку, 18- пересувних відділень поштового зв’язку.
Для зростання іміджу пошти в області проводиться різноманітні рекламні проекти "День передплатника", "День відкритих дверей", різні конкурси епістолярного жанру серед школярів. Випущено в обіг поштові художні конверти та проведено спеціальні погашення присв’ячені видатним громадським та культурним діячам - уродженцям Тернопільщини. В 2004 році вперше в історії області випущено поштову марку "Тернопільська область".

© 2002-2008, Укрпошта
Дизайн: НАІР
Розробка: Віадук-Телеком