Українське Державне Підприємство Поштового Зв`язку
На головну сторінку Електронна пошта Мапа сайту
Хроніки подій

Спорт єднає
Досвід усього світу доводить, що рухова активність людини протягом життя запобігає захворюванням та поліпшує стан здоров’я. Саме фізична культура як складова загальної культури, суспільними проявами якої є фізичне виховання та масовий спорт, виступає суттєвим чинником здорового способу життя, організації змістовного дозвілля та створення умов для всебічного гармонійного розвитку людини.
Пропаганда здорового способу життя - це запорука здоров’я нації. Тому щороку в місті Луцьку проводять змагання спортсменів-аматорів поштової галузі Волині. Спортсмени-поштовики завітали з усіх куточків області, щоб взяти участь у спортивній боротьбі в семи видах спорту.
Слід зазначити, що з дартсінгу змагалися керівники та представники профкомів. Призером серед керівників став в.о. директора Волинської дирекції Укрпошти Олег Гавришків, а серед профактивістів Олександр Фролов з ЦПЗ №4, якому і в армспорті не було рівних.
Кращими в змаганнях з настільного тенісу стали Сергій Причепа з ЦПЗ №2 та Анна Тлучкевич з Волинської дирекції УДППЗ «Укрпошта». Знову підтвердив свою першість з гирьового спорту Анатолій Шепшелей з Камінь-Каширського.
З легкої атлетики змагалися і чоловіки і жінки. Перемогу здобули – Ірина Кметь з ЦПЗ №7 та Микола Рудчик з ЦПЗ №3. З багаторічним стажем перемог змагався і був найкращий з шашок Анатолій Кузьмінець з ЦПЗ №4.
За загальними результатами змагань перше та заслужене місце посіла команда з ЦПЗ №4, друге – Волинська дирекція УДППЗ «Укрпошта», третє – ЦПЗ №3. Переможців нагородили медалями та призами.
Як зазначив в.о. директора Волинської дирекції Укрпошти Олег Гавришків, спартакіада – це вияв дружніх стосунків поштовиків з присутнім азартом спортивної боротьби. А також чудовий привід зібратися кращим спортсменам-аматорам, щоб позмагатися за першість, а згодом продемонструвати своє лідерство на загальноукраїнському рівні між філіалами УДППЗ «Укрпошта».
Після нагородження кращих з кращих на «святі спорту» голова Профспілкового комітету Волинської дирекції Укрпошти Валентина Андріюк розповіла, що проведення щорічної спартакіади як спільне дозвілля, сприяє зміцненню дружніх стосунків між фахівцями волинського поштового підприємства.
Такі спортивні змагання неабияк радують увесь колектив Волинської дирекції Укрпошти. Вони із задоволенням щороку чекають початку спартакіади та стверджують, що це добра та улюблена традиція, яка стала символом справжньої професійної дружби!
Цього року змагання для волинських поштовиків-спортсменів виявилися вдалими, на її рахунку три призові місця у таких видах спорту, як настільний теніс, дартс та легкоатлетичний крос. А це свідчать лише про те, що поштовики вкладають душу не тільки в свою роботу на пошті. Вони полюбляють і культурний відпочинок, і спорт, і туристичні подорожі.
Вітаємо переможців і бажаємо нових здобутків!Поштовики Волині відзначили професійне свято
9 жовтня у центральному відділенні Волинської дирекції УДППЗ «Укрпошта» було урочисто та дуже людно. Привітати працівників волинської пошти з нагоди професійного свята завітали партнери, ветерани-поштовики, представники редакцій та постійні клієнти.
В.о. директора Волинської дирекції Укрпошти Олег Гавришків привітав колег, подякував за сумлінну працю та підкреслив значимість пошти, що забезпечує надійність, доступність та традиційність спілкування людей з різних куточків світу. Такі поняття, як довіра, мобільність і доступність поштових послуг у населення України вже давно чітко асоціюються з Укрпоштою.
Цього року у Всесвітній день пошти Волинська дирекція Укрпошти презентує зібрану колекцію посткроссерських листівок з усього світу і закликає відкрити для себе нове цікаве хобі - стати учасником посткроссерського руху. Незважаючи на популярність та доступність електронної пошти, у світі ще чимало людей використовує «реальну» пошту – вони надсилають та отримують паперові листи та поштові картки. Саме до цих людей і належать представники нової соціальної мережі – посткроссінгу.
Спеціально для волинських посткроссерів та філателістів, 9 жовтня відбулась презентація немаркованої художньої картки та введено в обіг поштову марку «Вітання України Postcrossing» на самоклеючому папері.
Щирі слова-вітання для волинських працівників Укрпошти звучали з уст усіх запрошених гостей, а голова волинської асоціації колекціонерів «Паритет» Анатолій Сєрков подарував «Власну марку» із зображенням єдиного пам’ятника жінці-листоноші в Україні.
Виявляється в 1970-х роках пам’ятник волинської листоноші відлили у Львові на замовлення Володимир-Волинського поштового відділення, і протягом певного часу він стояв у невеличкому скверику поблизу пошти. Однак згодом скверик знесли і забудували, а монумент закинули подалі від людських очей, як непотрібний. Проте в 1995 році пам’ятник перенесли до Луцька і нині він прикрашає двір Волинської дирекції УДППЗ «Укрпошта».
На продовження урочистостей, після гімну української пошти, ведуча прочитала душевний вірш Миколи Плотнікова присвячений важкій праці листоноші. Після спільного фото, працівників Волинської дирекції УДППЗ «Укрпошта» привітали студенти Луцького вищого професійного училища, які виконали зворушливі пісні про Україну.Грамоти і грошові премії – з нагоди Дня праці

Урочисте зібрання, приурочене Всесвітньому дню охорони праці та 1 Травню – Дню міжнародної солідарності трудящих, святу весни та праці відбулось у навчально-методичному центрі Федерації профспілок Волинської області. У цьому заході брали участь представники влади, виробничники, профспілкові активісти області.
Святкового настрою учасникам зібрання додало щире привітання владики Михаїла, який очолює Волинську єпархію Української православної церкви Київського патріархату. Владика Михаїл побажав усім присутнім миру, спокою, здоров”я і благоденства і разом з духовенством виголосив урочисто “Многая літа” і окропив волинян свяченою водою.
Голова Федерації профспілок Волині Іван Карпомиз вручив Почесні грамоти Федерації профспілок Волині та грошові премії за активну участь у здійсненні заходів щодо підвищення рівня безпеки, умов праці та з нагоди Всесвітнього дня охорони праці і Міжнародного дня солідарності трудящих. Відзнак удостоїлись – Ярослав Кравчук, директор Волинської дирекції УДППЗ “Укрпошта”, Алла Барабаш - начальник Володимир-Волинського ЦПЗ № 2 та Михайло Волос, начальник цеху обслуговування споживачів №1 поштамту ЦПЗ № 1.
Основним Законом України – Конституцією України визначено, що “Людина, її життя і здоров”я, честь і гідність , недоторканість і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю”. Сьогодні профспілки відзначили найактивніших працівників поштової галузі Волині, - каже голова обкому профспілки працівників зв”язку дирекції Валентина Андріюк,- адже кожна людина - надійно соціально захищена, коли їй гарантовані безпечні умови праці, вона почуває себе впевнено і старанно працює, коли отримує достойну заробітну плату. Мені приємно, що відзнаками Федерації профспілок Волині нагороджені наш директор - Ярослав Федорович Кравчук і інші керівники поштової галузі нашої області, які спільно докладають чимало зусиль для того, аби не лише виконувати планові показники, але й створити для людей гарні, комфортні умови праці, відчутно збільшити заробітну плату. Наші поштовики реально відчувають ці зміни на краще і тому працюють з гарним настроєм.© 2002-2008, Укрпошта
Дизайн: НАІР
Розробка: Віадук-Телеком