Українське Державне Підприємство Поштового Зв`язку
На головну сторінку Електронна пошта Мапа сайту
Посткросінг

У строкатому світі новинок, ідей, креативу час від часу з’являється дуже багато цікавинок, що можуть об’єднувати людей незалежно від їхнього віку, статі, уподобань і навіть країн проживання. Таким «хобі без кордонів» можна назвати захоплення мільйонів людей у світі – поштовий обмін художніми картками «Посткросінг».
Головна мета авторів проекту полягає в тому, що будь-який мешканець планети завдяки Інтернету може обрати випадкового адресата й надіслати йому яскраву листівку традиційною «живою» поштою. Отримати маленький мистецький витвір та ще й з відбитком поштового штемпеля іншої країни – справжній подарунок для всіх поціновувачів художніх поштових карток і марок. Тим більше, що жоден відправник не залишиться без подібного подарунка у відповідь, адже система працює за принципом «Ви відправили – і Вам відправили».
Таким чином звичайне захоплення перетворюється на глобальну культурну місію – учасники поринають у світ мистецьких шедеврів, якими є художні поштові картки, і пізнають багато нового про різні країни, а ще й у такий спосіб збирають дуже цікаві колекції, які з часом стануть неабиякою філателістичною цінністю.
Українське державне підприємство поштового зв’язку «Укрпошта» підтримує ідею «Посткросінгу» й закликає всіх охочих долучатися до цієї програми. Стати відправником та водночас адресатом дуже просто –зареєструвавшись на сайті www.postcrossing.com і придбавши в поштових відділеннях листівки та марки, Ви зможете надсилати картки за різними адресами в будь-яку країну світу.
Тож у кожного, хто долучиться до цього пізнавального проекту, є можливість не лише отримувати оригінальні поштові відправлення з інших країн, а й доносити цікаву інформацію закордонним невідомим адресатам про Україну.
Детальну інформацію про соціальну мережу «Посткросінг» та правила користування сайтом можна дізнатися на веб-порталі Укрпошти (www.ukrposhta.com).
Ставайте посткросерами й пізнавайте світ!

Відділ маркетингу Запорізької дирекції
(061)233-20-08
Поради щодо користування сайтом http://www.postcrossing.com

-
аби долучитися до проекту, необхідно придбати поштові картки і марки для пересилання кореспонденції за кордон, мати доступ до Інтернету та e-mail;

- зареєструватися на сайті www.postcrossing.com. Для цього треба обрати опцію «sign up» (підписатися). Потім заповнити анкету, де зазначити свої дані: країна (country) – Ukraine; область – (region); місто (citу/place) – вказуєте найближче до вас місто з переліку наведених; username – ім’я, яке використовуватиметься в системі для вашої ідентифікації; e-mail – адреса електронної пошти, на яку надходитимуть новини із сайту: password – пароль доступу; full address – ваша повна поштова адреса, на яку відправлятимуться листи (латинськими літерами).
Потім обираєте опцію «sign me up» – і відтепер Ви зареєстровані в системі;

- обрати опцію «send a postcard» (відправити листівку) та отримати адресу, на яку необхідно відправити листівку. Ця адреса буде надіслана на Ваш е-mail. Також ви отримаєте ідентифікаційний номер листівки – ID (наприклад UA – 1374), який дає змогу відшукати вашу картку в системі;

- надіслати листівку за пропонованою адресою, вказати зворотну адресу та ID-номер. Це дасть змогу отримувачу зареєструвати її на сайті «postcrossing», що робить Вас наступним, чию адресу буде видано черговому посткросеру, який бажає відправити листівку. Одночасно можна відправляти до 5 листівок. Щойно одна з Ваших листівок буде зареєстрована одержувачем, Ви відразу ж можете надсилати наступну;

Отримавши листівку, слід зареєструвати її в системі, вибравши для цього опцію «register a postcard».
© 2002-2008, Укрпошта
Дизайн: НАІР
Розробка: Віадук-Телеком