Українське Державне Підприємство Поштового Зв`язку
На головну сторінку Електронна пошта Мапа сайту
Адміністративні послуги

На Закарпатті реалізується проект «Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошту», який впроваджено на базі УДППЗ «Укрпошта».
Метою проекту «Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошту» є створення для клієнтів оптимальних умов доступу до адміністративних послуг з максимальною прозорістю та легкістю отримання результату. Між іншим, за такою схемою діють поштові компанії Західної Європи, досвід яких свідчить про успішність даної діяльності.

Важливою складовою надання адмінпослуг є те, що за бажанням клієнта до нього додому може прийти листоноша та виконати всю процедуру відправлення та доставки поштових відправлень з документами.

Все це полегшує взаємне спілкування державних установ та споживачів послуг. Зручність та швидкість отримання необхідних документів дозволяє вийти на якісно новий рівень сервісу в сфері адміністративних послуг. Особливо зручно це буде для мешканців віддалених районів та населених пунктів.

Від підписання Меморандуму про взаємне співробітництво між Закарпатською ОДА і поштою у сфері спрощення процедури надання адміністративних послуг минуло не так багато часу, але вже є відчутні результати.

Наразі проект запроваджено у 124 відділеннях поштового зв’язку та встановлено інформаційні стенди з переліком адміністративних послуг, технологічними картками, зразками заяв, номерами довідкових телефонів, адресами веб-сайтів та електронної пошти міських та районних органів місцевого самоврядування у всіх поштових відділеннях.

Такий вид сервісу від «Укрпошти» дозволить зробити надання послуг швидким, якісним та комфортним для мешканців населених пунктів.

Відділ взаємодії з корпоративними клієнтами

Закарпатської дирекції УДППЗ "Укрпошта"


© 2002-2008, Укрпошта
Дизайн: НАІР
Розробка: Віадук-Телеком